Mladí potápěči OSAC na plaveckých závodech v Hořovicích 9.11.2019

Název

Popis

V sobotu 9.11 2019 se v moderním bazénu v Hořovicích konalo tradiční trojutkání o putovní pohár v závodech mládeže v plavání s ploutvemi mezi družstvy z klubu Triton Beroun, Atol Příbram a OSAC Plzeň. Za naše plzeňské družstvo mládeže OSAC vedené mnou a Pepou Kotěšovcem startovali (abecedně) Brunclík Martin, Fornousová Monika, Hubler Jan, Janoschec Lukáš, Korunka Petr, Korunková Pavla, Kotěšovcová Nicol, Kotěšovec Josef, Nosek Marek, Řehoř Jan, Sekeráková Sára a Vápeník Mikuláš. Trenér Kotěšovec každému z našich dětí sekundoval při startu a pomáhal s radami. Poděkování patří i doprovázejícím rodičům a zejména Pavlovi Janoschecovi, který vypomohl organizátorům jako časoměřič. Disciplíny byly plavání na nádech pod vodou s ploutvemi na 25 a 50 m a na hladině na 25, 50 a 100m. Děti byli rozděleny do kategorií podle věku. Celkem startovalo přes šedesát dětí. Pořadatelem byl letos Atol Příbram Nabitý program začal krátce po osmé hodině a s malou přestávkou trval až do dvanácti. . Děti i přihlížející dospělí spontánně fandili všem závodícím plavcům. Po skončení závodů bylo vyhlášení nejlepších jednotlivců a štafet, předání diplomů a medailí, které se z důvodu pronájmu bazénu jen do 12:00 uskutečnilo venku před budovou bazénu. Nicméně všechny děti měly obrovskou radost a navzájem si blahopřály k pěkným výkonům. Také naši reprezentanti OSAC Plzeň získali několik výborných pódiových úspěchů, celkově bylo družstvo OSAC Plzeň třetí, ale s minimálním bodovým odstupem na druhý Atol Příbram. Příští závody v plavání mládeže s ploutvemi v bazénu v Hořovicích budou na jaře 25.4.2020!